L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

GRAFIK KREATYWNY / DESIGNER

Miejsce pracy: Żory

Nr ref.: GK/11/2022

Profil pracodawcy:
Jednym z naszych klientów jest znany producent produktów spożywczych (FMCG) o międzynarodowym zasięgu działania, którego wyroby są powszechnie dostępne w wielu sieciach sprzedaży detalicznej w Polsce i w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W związku z ciągłym rozwojem firmy i wprowadzaniem do sprzedaży nowych produktów, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: GRAFIK KREATYWNY / DESIGNER

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Tworzenie projektów graficznych materiałów marketingowych na podstawie wytycznych zawartych w brief’ach, na potrzeby e-commerce, social media oraz materiałów drukowanych (opakowania, foldery, plakaty, materiały promocyjne, etc.)
• Projektowanie nowych wzorów opakowań dla produktów detalicznych oraz zbiorczych,
• Współpraca z drukarniami oraz agencjami reklamowymi w zakresie przygotowywania materiałów do druku oraz akceptacji wydruków,
• Śledzenie aktualnych trendów i adaptacja istniejących rozwiązań do nowych oczekiwań rynkowych.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (graficzne / projektowe / plastyczne);
• co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektowaniu opakowań (preferowane w branży FMCG);
• biegła obsługa programów graficznych (Pakiet Adobe: Photoshop, Ilustrator, In Design );
• doświadczenie w projektowaniu grafik na potrzeby nowoczesnych kanałów komunikacji (social media).
• doświadczenie w zakresie obróbki zdjęć oraz ich wykorzystania w różnych kanałach komunikacji marketingowej (opakowania, foldery, reklamy, Internet, etc).

Wymagana wiedza i umiejętności:
• praktyczna znajomości zagadnień związanych z DTP;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• zaangażowanie, kreatywność i umiejętność pracy w zespole;

Oferta firmy:
• stabilne warunki zatrudnienia i rynkowy pakiet wynagrodzeń;
• nowoczesne narzędzia pracy;
• duże możliwości rozwoju zawodowego w branży FMCG;
• udział w ciekawych i ambitnych projektach dla znanych na rynku marek;
• elastyczne godziny pracy;

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118