Oferty pracy

Dyrektor R&D – Systemy IT klasy ERP

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: DRD/05/2021

Naszym klientem jest znany producent kompleksowego oprogramowania klasy ERP, którego rozwiązania aktywnie stosuje ponad 400 dużych i średnich firm produkcyjnych, budowlanych, dystrybucyjnych i usługowych. Firma jest częścią międzynarodowej grupy producentów oprogramowania klasy ERP, dzięki czemu ma dostęp do know-how stosowanego z powodzeniem również na innych rynkach. Ciągły rozwój firmy powoduje, że aktualnie poszukujemy ambitnego, godnego zaufania profesjonalisty, który skutecznie pokieruje pracami zespołu odpowiedzialnego za dostarczanie nowych wersji zintegrowanego systemu klasy ERP oraz rozwiązań wpisujących się w strategię dalszego rozwoju firmy: Dyrektor R&D – Systemy IT klasy ERP.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• przegląd wymagań biznesowych, planowanie i nadzór nad realizacją projektów rozwojowych według ustalonych priorytetów,
• organizowanie i koordynowanie pracy zespołów odpowiedzialnych za architekturę, technologię oraz obszary funkcjonalne zintegrowanego systemu klasy ERP,
• zapewnianie odpowiednich technologii, narzędzi, metod pracy gwarantujących dostarczenie dojrzałego produktu zgodnego z oczekiwaniami Product Managementu
i potrzebami klientów,
• współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi przy projektowaniu oraz rozwoju systemu,
• nadzór nad dokumentacją projektową i techniczną oraz zarządzanie jakością w projektach rozwoju systemu,
• nadzór nad zmianami w komponentach zewnętrznych, wykorzystywanych w systemie,
• planowanie oraz nadzór nad pracami związanymi z udostępnianiem nowych wersji produktu,
• zapewnienie wysokiej jakości dla dostarczanych wersji produktu,
• organizacja i koordynacja szkoleń wewnętrznych,
• prowadzenie i nadzór nad analizami i badaniami dotyczącymi wartościowych zmian architektonicznych oraz szans związanych z wykorzystaniem nowych technologii.
• zapewnienie skutecznego przepływu informacji pomiędzy podległymi zespołami oraz innymi komórkami organizacji.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• udokumentowane, co najmniej 5 letnie doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołami rozwijającymi oprogramowanie,
• bardzo dobra znajomość technologii, architektury i funkcjonalności systemów klasy ERP.

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• cechy naturalnego lidera/przywódcy oraz umiejętności organizacyjne i zarządcze,
• odwaga decyzyjna i odpowiedzialność za pracę własną i podległych zespołów,
• wysokie umiejętności komunikacyjne i współpracy z zespołami wielodziedzinowymi,
• gotowość do ciągłego uczenia się i pracy w zmiennym środowisku,
• doświadczeniu w zwinnych metodykach zarządzania projektami/zespołami developerskimi;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Inne wymagania:
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach rekrutacyjnych przez L.GRANT HR Consulting na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji oraz na przekazywanie tych danych potencjalnym pracodawcom zlecającym prowadzenie tych rekrutacji firmie L.GRANT HR Consulting. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że administratorem moich danych osobowych jest L.GRANT HR Consulting z siedzibą przy ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice będąca Agencją Zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1118 i mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres e-mail: praca@lgrant.com .

Oferta firmy:
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę lub kontrakt,
• samochód służbowy,
• system premiowy;
• możliwości rozwoju zawodowego,
• prywatna opieka medyczna,
• przyjazna i wspierająca kultura pracy.