Oferty pracy

Konsultant ds. rekrutacji i selekcji

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: KRS/04/2017

L.GRANT HR Consulting jest działającą od 2002 roku agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w realizacji projektów doradczych i szkoleniowych w takich obszarach jak: rekrutacja i selekcja na stanowiska kierownicze i specjalistyczne, outplacement, talent management, Assessment & Development Centre, career coaching, ocena kompetencji i potencjału zawodowego. W chwili obecnej poszukujemy do współpracy osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze rekrutacji i selekcji na wyżej wymienione stanowisko.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze dla klientów firmy (głównie dla firm z sektora automotive i produkcji przemysłowej);
- budowanie bazy kandydatów w wybranych sektorach i specjalizacjach;
- uczestnictwo w projektowaniu narzędzi oceny i rozwoju kompetencji (assessment & development center);
- rozpoznawanie potrzeb klientów, opracowywanie ofert, rozwój bazy klientów;

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
- wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci takich kierunków jak: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub ekonomia;
- doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych;
Znajomość nowoczesnych narzędzi rekrutacji i selekcji kandydatów;
Wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi;
- doskonała organizacja pracy;
- przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka obcego.
- wysokie kompetencje interpersonalne;
- nastawienie na realizację celów, wytrwałość i dociekliwość;
- samodzielność;
- biegła obsługa komputera (MS Office, Internet).

Oferta firmy:
- ciekawa i samodzielna praca;
- duże możliwości rozwoju w obszarze rekrutacji oraz HR;
- dostęp do profesjonalnych narzędzi oceny kompetencji;
- atrakcyjny system premiowy.