Oferty pracy

Specjalista ds. marketingu operacyjnego

Miejsce pracy: woj. śląskie

Nr ref.: Marketing /02/2015

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern zajmujący się dystrybucją i sprzedażą produktów dla dzieci - lider w swojej branży na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy kompetentnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
Zadania na stanowisku:
- aktywny udział w tworzeniu i realizacji międzynarodowych strategii marketingowej dla marek
- planowanie i realizowanie kampanii marketingowych, wspierających sprzedaż i lokalnych promocji (gł. w Internecie i w punktach sprzedaży)
- Organizacja i koordynacja działań związanych z targami, prezentacjami i szkoleniami produktowymi
- Analiza rynku i potrzeb ze strony klientów i konsumentów
- Monitorowanie realizacji polityki w dziedzinie stosunków zewnętrznych, mediów, marketingu, PR i komunikacji z klientami
- Przygotowanie oraz koordynacja wprowadzenia nowych produktów na rynek

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia)
- Minimum 3- letnie doświadczenie w zakresie marketingu (B2B, promocja BTL, reklama) lub sprzedaży.
Znajomość technik badania rynku
- Doświadczenie we wdrażaniu standardów merchandisingowych
- Umiejętności harmonijnego współdziałania,
- Umiejętności planowania i organizowania sobie własnej pracy,
- Samodzielność
- Kreatywność
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
- Prawo jazdy kat.B

Nasz klient odferuje niezbędne narzędzia pracy, szkolenia produktowe oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku