Oferty pracy

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

Miejsce pracy: woj. ślaskie

Nr ref.: HR/07/2014

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w zarządzaniu gospodarką wodną i usługach z zakresu ochrony środowiska.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
- organizacja i udział w prowadzeniu szkoleń oraz tworzeniu programów rozwoju pracowników
- monitorowanie przebiegu szkoleń oraz ocena jakości i efektywności usług szkoleniowych
- tworzenie nowych programów rozwojowych z zakresu systemów ocen, motywacyjnych, płacowych zgodnych ze strategią firmy
- współudział w opracowywaniu i weryfikacji dokumentacji organizacyjnej
- wsparcie w zakresie tworzenia i realizacji polityki personalnej

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
- wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, pokrewne)
- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- wiedza z zakresu rekrutacji pracowników, systemów ocen, systemów motywacyjnych oraz szkoleń

- kreatywność i konsekwencja w dążeniu do celu
- otwartość na realizację nowych projektów
- dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa,
- umiejętność szybkiego uczenia się
- biegła znajomość obsługi komputera i programu MS Office (w szczególności Microsoft Excel oraz Power Point)
- znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)
- prawo jazdy lat. B

Oferta firmy:
- Ciekawą i odpowiedzialną pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- Umowę o pracę.