Oferty pracy

SPECJALISTA DS. DIGITAL MARKETINGU

Miejsce pracy: Żory

Nr ref.: DM/11/2022

Jednym z naszych klientów jest znany producent produktów spożywczych (FMCG) o międzynarodowym zasięgu działania, którego wyroby są powszechnie dostępne w wielu sieciach sprzedaży detalicznej w Polsce i w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W związku z intensyfikacją działań promocyjnych oraz kampanii reklamowych realizowanych on-line oraz za pomocą mediów społecznościowych, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. DIGITAL MARKETINGU

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Udział w projektowaniu strategii reklamowych prowadzonych online;
• Monitorowanie efektów prowadzonych działań online;
• Rozwój oraz optymalizacja stron produktowych we współpracy z agencjami reklamowymi;
• Obsługa i zarządzanie treściami na stronach produktowych;
• Redagowanie tekstów do serwisów www;
• Obsługa profili na serwisach społecznościowych;
• Współpraca z zewnętrznymi agencjami;
• Nadzór nad produkcjami fotograficznymi i video na potrzeby działań online;
• Zarządzanie budżetem oraz powierzonymi środkami w ramach prowadzonych działań;

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowany kierunek: marketing / digital marketing, e-commerce, PR)
• Co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu działań marketingowych on-line;

• Praktyczna wiedza z zakresu zasad i narzędzi wykorzystywanych w digital marketingu;
• Znajomość obsługi systemów CMS, min. Wordpress;
• Znajomość tematyki social media (Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest, etc.)
• Znajomość najnowszych trendów marketingowych w digital marketingu;
• Znajomość zagadnień SEM/SEO oraz Google Analytics;
• Mile widziane doświadczenie w branży FMCG;
• Dobra znajomość języka angielskiego;

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• Umiejętność zarządzania czasem;

Inne wymagania:
• Znajomość środowiska MS Office;
• Prawo jazdy kat. B;

• stabilne warunki zatrudnienia i rynkowy pakiet wynagrodzeń;
• nowoczesne narzędzia pracy;
• duże możliwości rozwoju zawodowego w branży FMCG;
• udział w ciekawych i ambitnych projektach dla znanych na rynku marek;
• elastyczne godziny pracy;