L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Outplacement, Restrukturyzacja zatrudnienia


 

Trudne decyzje restrukturyzacyjne warto podejmować odpowiedzialnie i z troską o ludzi, których one dotyczą. Efekty tych decyzji przekładają się nie tylko na stosunki społeczne w firmie ale również na wyniki biznesowe oraz wizerunek firmy. Restrukturyzacja właściwie przeprowadzona może ten wizerunek poprawić i nawet wzmocnić zaufanie pracowników do zarządu firmy. Takie przypadki znamy z naszego doświadczenia, którym chętnie dzielimy się z każdą organizacją przechodzącą trudny okres restrukturyzacji.

 

 

 

 W ciągu ostatnich 8 lat przeprowadziliśmy kilkadziesiąt programów outplacement’u grupowego, w których uczestniczyło blisko 4 tysiące pracowników z całej Polski. Wspieramy duże organizacje w projektach restrukturyzacyjnych trwających od kilku miesięcy do nawet 4 lat. Dysponujemy grupą kilkudziesięciu doradców i trenerów na terenie całego kraju. Nasi Klienci szczególnie doceniają nasze zaangażowanie, skuteczność oraz kompleksowe podejście do realizowanych projektów doradczych i programów outplacement’u. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, doświadczeniami oraz opiniami klientów.

 

Proponowane przez nas metody zarządzania i komunikacji oraz organizowane programy outplacement’u pozwoliły naszym klientom znacznie ograniczyć negatywne skutki tego procesu na prowadzoną działalność. Wyjątkowe zaangażowanie naszych doradców sprawia, że nawet w czasach kryzysu realizowane przez nas programy outplacement’u grupowego osiągają skuteczność na poziomie 65%. Wysokie  efekty naszej działalności osiągamy dzięki temu, że naszą pracę traktujemy jako prawdziwą misję, dzięki której możemy pomóc nie tylko całym organizacjom, ale przede wszystkim setkom pojedynczych osób, które tracąc pracę, naprawdę tej pomocy potrzebują. 

 

 

Materiały do pobrania

 

 

Cel naszych działań:
•    łagodzenie negatywnych skutków społecznych restrukturyzacji zatrudnienia,
•    opracowanie  optymalnej drogi pomocy zwalnianym pracownikom oraz nawiązania skutecznej komunikacji z załogą lub jej przedstawicielami,
•    wspieranie społecznej odpowiedzialności i utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy w obliczu koniecznych zmian.

 

Oferowane usługi:
•    doradztwo na wszystkich etapach procesu restrukturyzacji zatrudnienia,
•    opracowanie i wdrażanie Programów Dobrowolnych Odejść,
•    programy outplacentu grupowego, indywidualnego oraz mieszanego:
    - indywidualne doradztwo zawodowe i psychologiczne,

    - warsztaty i szkolenia adaptacyjne,

    - bezpośrednie poszukiwanie ofert pracy.

 Aby otrzymać szczegółową ofertę dotyczącą usług restrukturyzacji zatrudnienia, skontaktuj się z naszymi doradcami.