L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Zastępca Głównego Księgowego

Miejsce pracy: Ustroń / Goleszów

Nr ref.: SK/07/2021

Profil pracodawcy:
Jednym z naszych klientów jest polska firma produkująca wysokiej jakości narzędzia budowlane i malarskie, sprzedawane w Polsce oraz na kilkudziesięciu rynkach eksportowych. Firma jest w fazie dynamicznego rozwoju, zatrudnia obecnie ok. 200 osób w swojej siedzibie w Ustroniu (produkcja, magazyny, biura) i rozpoczyna w najbliższym czasie budowę nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej w Goleszowie. Filarem sukcesu firmy są pracownicy tworzący zgrany i profesjonalny zespół, pracujący w otwartej i życzliwej atmosferze.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w firmie polityki rachunkowości.
• Zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgowanie operacji gospodarczych, prowadzenie ewidencji rozrachunków, dekretacja i księgowanie dokumentów, przygotowywanie przelewów księgowych.
• Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych.
• Prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji.
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS, US, NBP, GUS;
• Sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT, JPK, CIT.
• Sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu.
• Współpraca z innymi działami firmy w zakresie księgowości.
• Obsługa systemu księgowego oraz pozostałych modułów wdrożonego systemu ERP .

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie rachunkowości / finansów / ekonomii;
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów prawa handlowego;
• Mile widziane doświadczenie w księgowości firm produkcyjnych prowadzących sprzedaż eksportową.

Wymagana wiedza i umiejętności:
• Praktyczna znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości.
• Dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel, Word, Internet) oraz systemów księgowych;
• Mile widziane zdolności analizy dostępnych danych finansowych.

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• Zorientowanie na rozwój i podnoszenie swoich kompetencji.
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność i dokładność.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Umiejętności pracy w zespole oraz otwartość w komunikacji.

Inne wymagania:
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach rekrutacyjnych przez L.GRANT HR Consulting na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji oraz na przekazywanie tych danych potencjalnym pracodawcom zlecającym prowadzenie tych rekrutacji firmie L.GRANT HR Consulting. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że administratorem moich danych osobowych jest L.GRANT HR Consulting z siedzibą przy ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice będąca Agencją Zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1118 i mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres e-mail: praca@lgrant.com .

Oferta firmy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się polskiej firmie rodzinnej o wysokiej kulturze pracy;
• ciekawa praca dająca duże możliwości ciągłego rozwoju zawodowego;
• atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym;
• możliwość finansowania szkoleń i innych form rozwoju zawodowego;
• ubezpieczenie grupowe.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118