Oferty pracy

Psycholog / Doradca Personalny & Zawodowy

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: PS/09/2017

L.Grant Polska jest firmą doradczą oferującą szerokie spektrum usług z zakresu HR, doradztwa personalnego i zawodowego. W związku z planowaną realizacją projektu outplacement'u u jednego z naszych klientów oraz rozwojem usług w zakresie diagnozy potencjału zawodowego pracowników poszukujemy obecnie psychologa z doświadczeniem w obszarze doradztwa zawodowego i/lub personalnego.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- prowadzenie indywidualnych sesji doradczych,
- tworzenie Indywidualnych Planów Działania,
- wsparcie uczestników projektów w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych,
- prowadzenie indywidualnej diagnozy potencjału zawodowego oraz wybranych cech z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych;
- udział w realizacji procesów typu Assessment / Development Centre;
- udział w realizacji projektów rekrutacyjnych;
- udział w realizacji projektów szkoleniowych i doradczych dla klientów firmy.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
- wykształcenie wyższe, psychologiczne;
- doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy dowodowego / personalnego,
- mile widziane doświadczenie i umiejętności trenerskie.

- znajomość śląskiego rynku pracy i otoczenia biznesowego,
- dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
- bardzo dobra organizacja pracy,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
- dynamizm, inicjatywa i chęć do pracy.