Oferty pracy

Copywriter

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: CW/06/2021

Jednym z naszych klientów jest duża organizacja pozarządowa, działającą w obszarze edukacji, kultury i oświaty, której działalność obejmuje także branżę wydawniczą i medialną, i której bliskie są wartości katolickie. Oprócz licznych działań o charakterze stacjonarnym, organizacja prowadzi także spotkania edukacyjne, sympozja, szkolenia oraz wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
Jeżeli masz lekkie pióro, chcesz zdobyć doświadczenie w tworzeniu różnorodnych treści i sprawić, by Twoje pisanie było skuteczne i sprawniejsze, a przy tym nie obawiasz się tematyki religijnej i masz nieco wiedzy o Kościele katolickim, to stanowisko copywritera u nas będzie dla Ciebie idealne.

Kogo poszukujemy:

Osoby, która potrafi pisać, skutecznie, poprawnie i świadomie włada językiem polskim, jest kreatywna i chętna do tworzenia mailingów, artykułów, redagowania ulotek i broszur.

• sprawne i lekkie pióro (mile widziane doświadczenie w pracy wydawniczej, redakcyjnej, edytorskiej, w pisaniu na zamówienie);
• wyobraźnia, kreatywność i umiejętność współdziałania w zgranym zespole;
• dokładność w korektach, precyzja myślenia;
• podstawowa wiedza na temat życia religijnego oraz nauczania i działalności Kościoła katolickiego;
• podstawowa, komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• dodatkowym atutem będą umiejętności z zakresu montażu filmów i znajomość programów do obróbki materiałów audiowizualnych.

Inne wymagania:
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach rekrutacyjnych przez L.GRANT HR Consulting na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji oraz na przekazywanie tych danych potencjalnym pracodawcom zlecającym prowadzenie tych rekrutacji firmie L.GRANT HR Consulting. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że administratorem moich danych osobowych jest L.GRANT HR Consulting z siedzibą przy ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice będąca Agencją Zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1118 i mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres e-mail: praca@lgrant.com .

Oferta firmy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• prywatna opieka medyczna;
• wygodne i kameralne miejsce pracy w dobrej lokalizacji (centrum Krakowa);
• po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej w niektórych dniach;
• obiady pracownicze;
• służbowy komputer.