L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: GK/05/2021

Profil pracodawcy:
Jednym z naszych klientów jest duża organizacja pozarządowa, działającą w obszarze edukacji, kultury i oświaty, której działalność obejmuje także branżę wydawniczą i medialną, i której bliskie są wartości katolickie. Oprócz licznych działań o charakterze stacjonarnym, organizacja prowadzi także spotkania edukacyjne, sympozja, szkolenia oraz wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• kreowanie i przygotowanie do druku graficznych materiałów direct
mailingowych (broszury, książki, koperty, listy, ulotki, plakaty itp.);
• kontakt z drukarniami, akceptacja proofów i ozalidów, ustalanie specyfikacji
powstających materiałów;
• udział w kreacyjnych pracach koncepcyjnych;
• realizacja bieżących dodruków materiałów firmowych;
• retusz i obróbka zdjęć;
• nanoszenie korekty;
• dbanie o spójność i wysoką jakość tworzonych projektów na każdym etapie ich
powstawania.

Wymagana wiedza i umiejętności:
• bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC (InDesign, Photoshop, Illustrator);
• bardzo dobra znajomość zasad składu tekstu i typografii;
• wiedza techniczna z zakresu DTP i przygotowania plików do druku;
• znajomość technik uszlachetniania druku i umiejętność ich stosowania w projekcie;
• dodatkowym atutem będą umiejętności z zakresu montażu filmów i znajomość programów do obróbki materiałów audiowizualnych.

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• wysokie poczucie estetyki, kreatywność i dbałość o szczegóły;
• umiejętność pracy w zespole;
• samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
• utrzymywanie porządku w nazewnictwie plików i w samym projekcie;
• odnajdywanie się w tradycyjnej stylistyce i tematyce religijnej.

Inne wymagania:
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach rekrutacyjnych przez L.GRANT HR Consulting na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji oraz na przekazywanie tych danych potencjalnym pracodawcom zlecającym prowadzenie tych rekrutacji firmie L.GRANT HR Consulting. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że administratorem moich danych osobowych jest L.GRANT HR Consulting z siedzibą przy ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice będąca Agencją Zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1118 i mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres e-mail: praca@lgrant.com .

Oferta firmy:
• praca na najnowszym oprogramowaniu Adobe CC w systemie Windows 10;
• komputer stacjonarny o wysokich parametrach;
• dwa monitory graficzne oraz tablet graficzny;
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• prywatna opieka medyczna;
• wygodne i kameralne miejsce pracy w dobrej lokalizacji (centrum Krakowa);
• obiady pracownicze.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118