L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

HR Manager

Miejsce pracy: Żory

Nr ref.: HRM/09/2019

Profil pracodawcy:
W chwili obecnej mamy przyjemność pracować dla znanego producenta produktów spożywczych o międzynarodowym zasięgu działania. Wraz z rozwojem tej firmy, rosną potrzeby wdrożenia nowych inicjatyw z zakresu HR, m.in. ukierunkowanych na budowanie zaangażowania, integrowanie pracowników i menedżerów wokół wspólnych wartości czy rozwijanie kompetencji kadry kierowniczej i pracowników.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• budowanie i definiowanie priorytetów polityki personalnej firmy;
• prowadzenie rekrutacji krajowych oraz zagranicznych;
• wdrażanie programów rozwojowych i szkoleniowych;
• prowadzenie działań budujących zaangażowanie pracowników oraz integrujących ich wokół firmy i wyznawanych w niej wartości;
• wdrażanie działań kształtujących przyjazną i ciepłą atmosferę w firmie;
• prowadzenie działań ukierunkowanych na łagodzenie i rozwiązywanie konfliktów oraz budowanie środowiska zapobiegającego powstawaniu konfliktów;
• wdrażanie inicjatyw kształtujących świadomy wizerunek firmy, jako atrakcyjnego i poszukiwanego pracodawcy.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• wykształcenie wyższe z zakresu psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, socjologii lub pokrewnych; mile widziane dodatkowe szkolenia trenerskie lub z zakresu coachingu;
• min. 10 letnie doświadczenie w obszarze „miękkiego HR-u” w dużej lub średniej firmie;
• praktyczne doświadczenie w zakresie opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań z zakresu HR w organizacji;
• doświadczenie w zakresie prowadzenia: rekrutacji specjalistycznych i menedżerskich, spotkań i warsztatów dla kadry kierowniczej, indywidualnych rozmów rozwojowych, rozwiązywania konfliktów, etc.
• doświadczenie w zakresie kształtowania wizerunku pracodawcy (employer branding) i przyciągania najlepszych pracowników do firmy;

Wymagana wiedza i umiejętności:
• biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowa znajomość innych języków obcych np. francuskiego lub hiszpańskiego będzie mile widziana;
• ugruntowana wiedza i umiejętności w zakresie zarządzania i rozwoju kapitału ludzkiego w firmie, połączonych ze zdolnością do generowania i proponowania własnych rozwiązań w tym zakresie;
• biegła obsługa komputera (MS Office, Internet), prawo jazdy kat. B.

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• otwartość na międzynarodowe podróże służbowe;
• pro-aktywność, umiejętność wychodzenia z inicjatywą i wysoka samodzielność w działaniu;

Inne wymagania:
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach rekrutacyjnych przez L.GRANT HR Consulting na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji oraz na przekazywanie tych danych potencjalnym pracodawcom zlecającym prowadzenie tych rekrutacji firmie L.GRANT HR Consulting. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że administratorem moich danych osobowych jest L.GRANT HR Consulting z siedzibą przy ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice będąca Agencją Zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1118 i mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres e-mail: praca@lgrant.com .

Oferta firmy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
• nowoczesne środowisko pracy i możliwości wdrażania własnych rozwiązań;
• duże możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118