Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. social media

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: SM/01/2019

Jednym z naszych klientów jest duża organizacja pozarządowa, działającą w obszarze edukacji, kultury i oświaty, której działalność obejmuje także branże: wydawniczą i medialną. Oprócz licznych działań o charakterze stacjonarnym, organizacja prowadzi także spotkania edukacyjne, sympozja, szkolenia oraz wyjazdy krajowe i zagraniczne. W związku z rozwojem działań organizacji, obecnie poszukujemy osoby do jej biura w Krakowie.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Zarządzanie kontami portalu w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter)
• Tworzenie treści i materiałów wykorzystywanych w mediach społecznościowych
• Utrzymywanie kontaktu ze społecznością
• Współtworzenie kampanii w mediach społecznościowych
• Przygotowywanie i wdrażanie strategii promocyjnych w mediach społecznościowych
• Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Doświadczenie w budowaniu społeczności w mediach społecznościowych

• Znajomość oprogramowania Adobe Photoshop (mile widziana również obsługa Adobe InDesign)
• Znajomość tematyki religijnej (w szczególności religii rzymsko-katolickiej)

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• Samodzielność w organizacji pracy

Oferta firmy:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• prywatna opieka medyczna
• wygodne i kameralne miejsce pracy w dobrej lokalizacji (krakowski Kazimierz)
• po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej w niektórych dniach
• bloczki obiadowe
• dokształcanie językowe (j. angielski, portugalski)