Oferty pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref.: KUR/10/2018

Jednym z naszych klientów jest firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu działania, dostarczająca części na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. W związku z rozwojem zakładu firmy w Polsce, w chwili obecnej poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Menedżera Utrzymania Ruchu.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Zarządzanie działem utrzymania ruchu oraz podległym zespołem w celu zapewnienia efektywności i ciągłości procesów produkcyjnych;
• Serwis i przegląd parku maszynowego;
• Terminowe usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
• Organizowanie pracy firm współpracujących w zakresie serwisu i przeglądu maszyn;
• Przeprowadzanie lub organizacja niezbędnych szkoleń;
• Zapewnienie dostępności części zamiennych i narzędzi;
• Kształtowanie świadomości pracowników w zakresie bezpiecznego użytkowania sprzętu produkcyjnego, sprzętu działu utrzymania ruchu oraz dbałość o jego właściwy stan techniczny;

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika, automatyka, elektronika, elektrotechnika);
• co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej (preferowani producenci komponentów dla motoryzacji);

• znajomość nowoczesnych metod organizowania utrzymania ruchu, zarządzania parkiem maszynowym i urządzeniami technicznymi na terenie zakładu produkcyjnego;
• wiedza z zakresu zastosowania narzędzi 5S/TPM/SMED/JIT/KAIZEN, itp.
• znajomość wymagań systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz /TS 16949 oraz zasad prowadzenia wymaganej dokumentacji produkcyjnej oraz dokumentacji działu utrzymania ruchu;
• wysokie zdolności w zakresie organizowania pracy zespołu oraz koordynowania prac remontowo - serwisowych,
• mile widziane uprawnienia elektryczne do dozoru i eksploatacji maszyn do 1 kV;

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• samodzielność i inicjatywa w działaniu, pro-aktywność, silna motywacja wewnętrzna i energia osobista;
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność;
• wysoka kultura osobista i profesjonalizm w działaniu;

Inne wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• dobra znajomość środowiska Windows oraz oprogramowania MS Office;

Oferta firmy:
• duże możliwości rozwoju zawodowego;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej;
• duża samodzielność w działaniu.