L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: Rybnik/Jastrzębie-Zdrój

Nr ref.: KM/03/2018

Profil pracodawcy:
Jednym z naszych klientów jest duża firma handlowa, która w związku z rozwojem swojej działalności planuje uruchomienie nowego magazynu w okolicach Rybnika lub Jastrzębia Zdroju. W związku z tym poszukujemy dla tej firmy doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownika Magazynu.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Zarządzanie procesami magazynowymi (przyjmowanie dostaw, koordynacja rozładunków i przepływu towarów w magazynie, kompletacja wysyłek, optymalizowanie działań, kompletowanie dokumentacji, etc.)
• Odpowiedzialność za terminowość realizowanych zadań, organizację pracy, obieg dokumentów, standardy BHP, odpowiednią atmosferę pracy, dobór pracowników, etc.
• Bieżące monitorowanie pozycji znajdujących się na magazynie w szczególności tych słabo rotujących
• Koordynacja inwentaryzacji, raportowanie wyników, proponowanie usprawnień.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Min. 3 lata doświadczenia w operacyjnym zarządzaniu procesami magazynowymi;
• Mile widziane doświadczenie w dużych centrach dystrybucyjnych i/lub magazynach artykułów szybko-rotujących;
• Doświadczenie oraz wysokie umiejętności w zakresie zarządzania zespołem pracowników magazynowych;

Wymagana wiedza i umiejętności:
• Znajomości nowoczesnych rozwiązań stosowanych w gospodarce magazynowej;
• Znajomość systemów IT obsługujących gospodarkę magazynową i logistykę (np. SAP);
• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, duże zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność, sumienność,
• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferta firmy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• umowę o pracę, stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118