L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 032 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Magazynier

Miejsce pracy: Żory

Nr ref.: MG/03/2018

Profil pracodawcy:
Naszym klientem jest znana firma produkcyjna z branży spożywczej posiadająca duże zakłady w Żorach, gdzie zatrudnionych jest obecnie kilkaset osób. W chwili obecnej – w związku z rozwojem firmy oraz powiększeniem i rozbudową obszaru magazynowego poszukujemy dla tej firmy kandydatów na stanowisko Magazyniera.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Przyjmowanie dostaw - rozładunek towaru, odpowiednie rozmieszczanie ich w magazynie;
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania magazynu - zarządzanie płynnością prac magazynu;
• Wysyłanie towaru do klientów - kompletowanie, załadunek;
• Prowadzenie dokumentacji magazynowej: przyjęcia, wydania, przesunięcia;
• Odpowiedzialność za organizację pracy i planowanie zadań, utrzymanie porządku na terenie magazynu;
• Przeprowadzanie inwentaryzacji

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera;
• Znajomości gospodarki magazynowej i obiegu dokumentów;
• Umiejętność sprawnego, samodzielnego organizowania sobie pracy;
• Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
• Znajomość obsługi komputera (znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem);
• Bardzo dobra obsługa wózka widłowego - konieczne uprawnienia;
• Mile widziane prawo jazdy kat. B;
• Uczciwość, punktualność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

Oferta firmy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
• pracę w przyjaznej atmosferze, w znanej i cenionej na rynku firmie;
• terminowo wypłacane pensje;
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i posiadanych umiejętności;

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118