Oferty pracy

Lider Zespołu Jakości

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref.: QA/01/2018

Jednym z naszych klientów jest firma o międzynarodowym zasięgu działania, produkująca elementy i części gumowe na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego oraz innych sektorów. W związku z rozwojem zakładu firmy w Polsce, w chwili obecnej poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Lidera Zespołu Jakości.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Organizacja pracy zespołu zapewnienia jakości;
• Prowadzenie działań zgodnych ze strategią firmy w zakresie zapewnienia jakości;
• Audyty wewnętrzne i zewnętrzne;
• Wybór i ocena dostawców;
• Prowadzenie działań i projektów doskonalących System Zapewnienia Jakości;
• Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym;
• Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją systemu zapewnienia jakości;
• Ustalanie potrzeb szkoleniowych i realizacja szkoleń systemowych;
• Rozpatrywanie reklamacji od klientów;
• Działania korygujące i zapobiegawcze.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe (preferowane studia inżynierskie);
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej;
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz samodzielnym prowadzeniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych;

• Praktyczna znajomość normy ISO 9001:2008 oraz ISO 9001:2015;
• Mile widziana znajomość TS 16949;
• Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów jakościowych (np. diagram przyczynowo - skutkowy, 8D, diagram przebiegu procesu, diagram Pareto, histogram, etc.);
• Znajomość narzędzi oraz metodyk wykorzystywanych w procesie doskonalenia jakości procesów (np. SPC, PPAP, MSA, FMEA, 5S, TPM, SMED, JIT, Kaizen);
• Umiejętność czytania rysunku technicznego;
• Kwalifikacje audytora wewnętrznego;

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• Umiejętności motywowania i angażowania zespołu do realizacji ambitnych zadań;
• Chęć ciągłego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji;
• Orientacja na klienta oraz współpracę w zespole;
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu, pro-aktywność, silna motywacja wewnętrzna i energia osobista;
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność;
• Wysoka kultura osobista i profesjonalizm w działaniu;

Inne wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Dobra znajomość środowiska Windows oraz oprogramowania MS Office;

• duże możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy językowe, udział w ciekawych projektach);
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej;
• duża samodzielność w działaniu.