Oferty pracy

Menedżer ds.Technicznych i Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Żory

Nr ref.: MT/01/2018

W chwili obecnej mamy przyjemność pracować dla znanego producenta produktów spożywczych o międzynarodowym zasięgu działania, który posiada duże zakłady produkcyjne w Żorach. W związku z rozwojem firmy oraz potrzebą zapewnienia najwyższej jakości zaplecza technicznego, poszukujemy dla tej firmy doświadczonych i energicznych kandydatów na stanowisko Menedżera ds. Technicznych i Utrzymania Ruchu.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Proponowanie rozwiązań technicznych prowadzących do podniesienia efektywności pracy, zmniejszania strat produkcyjnych, podnoszenia jakości produktów .
• Nadzór nad pracą zespołu pracowników utrzymania ruchu, nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i instalacji technicznych, utrzymywanie ich w pełnej sprawności, organizowanie napraw w przypadku awarii.
• Prowadzenie okresowych przeglądów i zlecanie inspekcji wymaganych prawem w ramach przewidzianego budżetu.
• Nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych i współpraca w ich wdrożeniu z innymi działa-mi.
• Prowadzenie ewidencji monitorujących wskaźniki dostępności maszyn w ramach zakładowego programu lean manufacturing.
• Nadzór nad dokumentacją i stanem technicznym obiektu i związanych z nim instalacji.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w obszarze utrzymania ruchu / służbach technicznych;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Biegła obsługa komputera (MS Office),
• Prawo jazdy kat. B.

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• Zmysł organizacyjny, ciekawość, kreatywność, otwartość,
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
• Duża motywacja do działania i chęć podnoszenia własnych kwalifikacji,
• Odpowiedzialne i aktywne podejście do powierzonych zadań,
• Determinacja w realizacji ustalonych celów,

Inne wymagania:
• Książeczka sanitarna,

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• nowoczesne środowisko pracy i możliwości wdrażania własnych rozwiązań;
• duże możliwości rozwoju zawodowego.