Oferty pracy

Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju Marki

Miejsce pracy: Żory

Nr ref.: MM/01/2018

W chwili obecnej mamy przyjemność pracować dla znanego producenta produktów spożywczych o międzynarodowym zasięgu działania, którego produkty są powszechnie dostępne w sprzedaży detalicznej, we wszystkich kanałach dystrybucji. W związku z rozwojem firmy oraz planami wprowadzeni na rynek nowych linii produktowych, poszukujemy dla tej firmy doświadczonych i energicznych kandydatów na stanowisko Menedżera ds. Marketingu i Rozwoju Marki.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Koordynacja projektów marketingowych dla istniejących oraz nowych marek,
• Inicjowanie niekonwencjonalnych działań promujących oferowane marki i produkty,
• Zarządzanie zespołem specjalistów,
• Współpraca z agencjami reklamowymi i kreatywnymi w zakresie realizacji kampanii rekla-mowych,
• Analiza trendów rynkowych / badań marketingowych,
• Aktualizowanie informacji na portalach Social Media i administracja stroną firmową,
• Współpraca ze wszystkimi działami w ramach prowadzonych projektów,
• Opracowywanie raportów i prezentacji,

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, marketingu lub pokrewne,
• Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, preferowane w obszarze marek konsumenckich;
• Mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu nowej marki na rynek konsumencki;
• Mile widziane doświadczenie w firmach o dużej dynamice wzrostu;

• Bardzo dobra znajomość Social Media,
• Duża energia do działania i chęć łamania stereotypów, mile widziane niekonwencjonalne podejście do tematu;
• Praktyczna znajomość procedur i standardów biznesowych;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel),

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szcze-blach organizacyjnych oraz z poza organizacji,
• Wzorowa organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Komunikatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

• atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
• nowoczesne środowisko pracy i możliwości wdrażania własnych rozwiązań;
• duże możliwości rozwoju zawodowego.