Oferty pracy

Key Account Manager

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref.: KAM/11/2017

Jednym z naszych klientów jest międzynarodowa firma specjalizująca się w obszarze projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań z zakresu logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw oraz usprawniania procesów, obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. Klientami tej firmy są znane, międzynarodowe firmy działające w wielu branżach, w wymiarze międzynarodowym jak i lokalnym. W chwili obecnej, dla polskiego oddziału tej firmy (mieszczącego się w okolicach Gliwic) poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Key Account Manager.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami;
• reprezentacja firmy podczas konferencji i prowadzenie kontaktów po-konferencyjnych;
• utrzymywanie stałego kontaktu z działem marketingu i sprzedaży w centrali firmy;
• utrzymanie stałego kontaktu z izbami gospodarczymi oraz współpracującymi instytucjami;
• przygotowywanie analiz oraz tłumaczenie wybranych dokumentów dla zarządu;
• sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań;
• prace administracyjne wg bieżących potrzeb.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu lub pokrewne;
• co najmniej 15 lat doświadczenia zawodowego ogółem, w tym kilkuletnie doświadczenie w zakresie nawiązywania kontaktów z klientem biznesowym (B2B);
• doświadczenie w zakresie generowania list potencjalnych klientów, weryfikowania potencjału współpracy, oraz reprezentowania firmy w kontaktach handlowych;

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• mile widziana znajomość języka niemieckiego;
• biegła obsługa komputera: MS Office (Word, Exel);
• biegła obsługa witryn internetowych;
• prawo jazdy – kat B;

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• samodzielność i dokładność w wykonywanych pracach
• umiejętność organizacji czasu pracy i nadawania priorytetów działaniom

Inne wymagania:
• gotowość do wyjazdów 1-2 dniowych (co miesięcznych) na konferencje i do Zarządu firmy w Berlinie;

Oferta firmy:
• ciekawa i kreatywna praca w zgranym zespole;
• duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
• dostęp do wysokiej klasy wiedzy fachowej i szkoleń;
• atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy;