L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Promocji Pracodawcy

Miejsce pracy: Żory

Nr ref.: HR/10/2017

Profil pracodawcy:
Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma o międzynarodowym zasięgu działania, z siedzibą w Żorach, która w związku z dużą ilością planowanych rekrutacji poszukuje osoby, która będzie wspierać te procesy od strony organizacyjnej i promocyjnej.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Wsparcie organizacyjne i promocyjne prowadzonych w firmie procesów rekrutacyjnych;
• Kontakty z kandydatami, weryfikacja wybranych informacji, umawianie spotkań;
• Podejmowanie działań promujących firmę jako pracodawcę, promowanie działalności firmy na lokalnym rynku pracy;
• Koordynowanie działań związanych z zatrudnianiem nowych pracowników, wprowadzanie nowych osób w środowisko pracy w firmie, udzielanie odpowiednich informacji, prezentowanie działalności firmy, etc.;
• Udział w wybranych projektach z zakresu HR.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi;
• podstawowa znajomość zagadnień związanych z HR, szczególnie w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników oraz adaptacji i wdrażania nowych pracowników;
• mile widziana znajomość zagadnień z zakresu promocji pracodawcy;

Wymagana wiedza i umiejętności:
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność poprawnego redagowania pism i tekstów,
• biegła obsługa komputera i pakietu MS Office,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• zorientowanie na rozwój osobisty i zawodowy;
• dobra prezencja i wysoka kultura osobista,
• komunikatywność, pozytywne nastawienie,

Oferta firmy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w dynamicznej organizacji;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• duże możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118