L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Lider Zespołu HR

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref.: HR/07/2017

Profil pracodawcy:
Naszym klientem jest firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu działania, dostarczająca części na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Zarządzanie pracą działu HR w zakresie „miękkiego” i „twardego” HR;
• Zdefiniowanie i wdrażanie wybranych instrumentów polityki personalnej, dostosowanej do strategicznych i operacyjnych potrzeb firmy;
• Wdrażanie inicjatyw wspierających umacnianie kultury organizacyjnej firmy oraz kodeksu wartości firmowych;
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku pracy;
• Realizowanie inicjatyw ukierunkowanych na budowanie zaangażowania pracowników;
• Wspieranie kadry menedżerskiej w zakresie zarządzania rozwojem pracowników oraz motywowania i integrowania zespołów.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewne;
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale HR w firmie produkcyjnej;
• Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie wdrażania i stosowania wybranych instrumentów polityki personalnej firmy; doświadczenie w samodzielnej realizacji zadań z tego zakresu;

Wymagana wiedza i umiejętności:
• Znajomość praktycznych rozwiązań w zakresie: procesów rekrutacyjnych, kształtowania wizerunku pracodawcy, procesów adaptacyjnych, oceny kompetencji i potencjału zawodowego, polityki szkoleniowej, ocen okresowych, systemów motywacyjnych, stosowania modeli kompetencyjnych, zarządzania talentami, oceny satysfakcji z pracy, kształtowania postaw i zaangażowania pracowników i komunikacji wewnętrznej;
• Znajomość zasad zarządzania zmianą oraz wdrażania nowych rozwiązań systemowych w firmie;
• Dobra znajomość prawa pracy oraz zasad prowadzenia administracji kadrowej i spraw pracowniczych;
• Wiedza z zakresu psychologii stosunków interpersonalnych;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Dobra znajomość środowiska Windows oraz oprogramowania MS Office;

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• Orientacja na klienta oraz współpracę w zespole;
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu, pro-aktywność, silna motywacja wewnętrzna i energia osobista;
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność;
• Wysoka kultura osobista i profesjonalizm w działaniu.

Oferta firmy:
• duże możliwości rozwoju zawodowego oraz wdrażania autorskich inicjatyw w zakresu HR;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej;
• dużą samodzielność w działaniu.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118