Oferty pracy

Szef Jakości - Produkcja Spożywcza

Miejsce pracy: Żory

Nr ref.: SJ/07/2017

Jednym z naszych klientów jest znany producent artykułów spożywczych z segmentu FMCG o międzynarodowym zasięgu działania, posiadający stabilną pozycję rynkową w swoich specjalizacjach.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• monitorowanie systemu jakości, określanie propozycji jego doskonalenia, planowanie i wprowadzanie działań korygujących w odniesieniu do systemu jakości,
• nadzór nad opracowywaniem i wdrażaniem procedur związanych z polityką jakości w poszczególnych komórkach organizacyjnych,
• aktualizacja systemu jakości w przypadku zmian organizacyjnych i działań
korygujących,
• kontakt z kontrahentami i reprezentacja firmy na zewnątrz w sprawach dotyczących jakości, w tym zarządzanie reklamacjami,
• szkolenia wewnętrzne w zakresie zarządzania jakością,
• przygotowywanie danych wejściowych, udział oraz opracowywanie raportu z
przeglądu zarządzania,
• nadzór nad prowadzeniem i aktualizacją całości dokumentacji związanej z systemem jakości,
• planowanie audytów wewnętrznych i sterowanie audytami jakości,
• współpraca z firmami certyfikującymi.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• wykształcenie wyższe z obszaru nauk o żywności oraz z zakresu zarządzania jakością (m.in. technologia żywności, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, biotechnologia, zarządzanie jakością),
• studia podyplomowe z zakresu zarządzania jakością,
• certyfikat pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością,
• certyfikat audytora wiodącego systemu zarządzania jakością,
• doświadczenie w prowadzeniu zintegrowanego systemu zarządzania,
• doświadczenie w zarządzaniu laboratorium kontroli jakości branży chemicznej bądź spożywczej,
• doświadczenie w przeprowadzaniu audytów,
• doświadczenie w reprezentowaniu firmy przed instytucjami kontrolującymi, takimi jak: Inspekcja Sanitarna, Urząd Miar, Inspekcja Handlowa,

• poparta doświadczeniem znajomość standardów ISO 22000, BRC, IFS, RSPO, UTZ, Rainforest,
• znajomość zasad produkcji wg. wymagań Halal, Kosher,
• biegła znajomość języka angielskiego.

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
• atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
• duże możliwości rozwoju zawodowego.