Oferty pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: SK/0417

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach, które zapewnia kompleksową obsługę rachunkowo - księgowo - kadrową firmom produkcyjnym, handlowym oraz usługowym. W chwili obecnej poszukujemy dla tej firmy doświadczonych osób na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
- sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych – CIT, PIT, VAT,
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- sporządzanie pozostałych raportów (np. GUS),
- bieżące kontakty z US i in.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
- doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów prawa handlowego;
- wykształcenie w zakresie rachunkowości;

- znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
- dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel, Word, Internet),

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
- punktualność, odpowiedzialność i samodzielność,

Inne wymagania:
- atutem będzie znajomość Symfonia FK

Oferta firmy:
- umowa o pracę,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- praca na samodzielnym stanowisku,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- praca w przyjaznej atmosferze.