Oferty pracy

Inżynier Projektu - Logistyka & Łańcuch Dostaw

Miejsce pracy: Gliwice / Rybnik

Nr ref.: IP/0417

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w obszarze projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań z zakresu logistyki oraz zarządzania łańcuchem dostaw, obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W chwili obecnej, dla polskiego oddziału tej firmy (mieszczącego się w okolicach Gliwic) poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Projektu - Logistyka & Łańcuch Dostaw.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
Do głównych zadań Inżyniera Projektu będzie należał udział w projektach obejmujących optymalizacje łańcuchów dostaw, projekty koncepcyjne i detaliczne magazynów, przetargi na wyposażenie logistyczne i nadzory nad realizacją projektów realizowanych dla międzynarodowych firm na terenie naszego kraju a także za granicą.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
- wykształcenie wyższe techniczne w jednej z następujących specjalizacji: logistyka, mechanika – technologia, automatyka, elektronika, informatyka, budownictwo lub transport;
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny;
- predyspozycje do prowadzenia prezentacji i umiejętność pracy w zespole;
- dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie Polski i głównie UE ok. 3 razy w miesiącu;
- sprawna obsługa pakietu MS Office, a zwłaszcza Exela;
- dodatkowym atutem jest znajomość MS Project, AutoCAD i MS Visio;
- znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem;
- biegła obsługa komputera: MS Office (Word, Exel);
- biegła obsługa witryn internetowych;
- prawo jazdy – kat B;

Oferta firmy:
- ciekawa i kreatywna praca w zgranym zespole;
- duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
- dostęp do wysokiej klasy wiedzy fachowej i szkoleń;
- atrakcyjne wynagrodzenie.