Oferty pracy

Kosmetolog - wdrożeniowiec

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Nr ref.: KW /07/2016

Naszym klientem jest nowopowstała firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji dermokosmetyków (głównie kremy) wysokiej jakości. W związku z planami rozwojowymi firmy w zakresie poszerzenia oferowanej gamy produktów, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kosmetologa -wdrożeniowca.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie opracowywanie nowych receptur kosmetyków oraz wdrażanie ich do produkcji. Zatrudniona osoba będzie także uczestniczyła w tworzeniu koncepcji nowych produktów oraz będzie nadzorowała prowadzenie prób technologicznych i przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. W ramach obowiązków będzie również sporządzanie kalkulacji wdrożenia nowych wyrobów oraz zapewnienie zgodności procesu produkcyjnego z obowiązującymi przepisami.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkującej kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała (min. 3 lata);
- Doświadczenie we wdrażaniu receptur kosmetycznych do produkcji;
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (kosmetologia, chemia lub farmacja);
- Znajomość bieżących trendów i tendencji na rynku kosmetycznym;
- Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność
- Umiejętności organizacyjne;
- Prawo jazdy kat. B.

- ciekawa praca w firmie stwarzającej bardzo duże możliwości rozwoju;
- duża samodzielność i możliwość realizowania własnych pomysłów;
- atrakcyjne warunki pracy.