L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Web Developer (PHP, CSS, MySQL)

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: WD/04/2017

Profil pracodawcy:
L.GRANT HR Consulting jest działającą od 2002 roku agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w realizacji projektów rekrutacyjnych, szkoleniowych i doradczych dla sektora biznesu. Realizowane przez nas projekty wspieramy rozwiązaniami internetowymi zapewniającymi dodatkową wartość dla naszych klientów. W tym zakresie planujemy uruchomienie nowego przedsięwzięcia opartego o nowoczesne rozwiązania on-line i w związku z tym poszukujemy do stałej współpracy kreatywną i doświadczoną osobę poszukującą nowych wyzwań na wyżej wymienione stanowisko.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
Głównym zadaniem wybranej osoby będzie tworzenie rozwiązań internetowych wspierających realizację planowanego przedsięwzięcia a także usprawnienie i przeprojektowanie już istniejących rozwiązań stosowanych przez naszą firmę (w technologii PHP). Więcej szczegółów przekażemy wybranym kandydatom w dalszym etapie procesu rekrutacji.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
Od zainteresowanych kandydatów oczekujemy bardzo dobrej, praktycznej znajomości PHP, MySQL, HTML i CSS. Kreatywność, pasja i zaangażowanie to podstawowe cechy poszukiwanej przez nas osoby. Mile widziany będzie zmysł plastyczny i umiejętność wzbogacenia proponowanych rozwiązań estetycznymi i przejrzystymi grafikami a także wiedza z zakresu pozycjonowania oraz dostępnych rozwiązań e-commerce.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118