Oferty pracy

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Żary/ Dąbrowa Górnicza

Nr ref.: IJ/04/2016

Naszym klientem jest międzynarodowy koncern produkujący komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego, będący liderem technologicznym w zakresie produkowanych wyrobów, dostarczający swoje produkty i rozwiązania bezpośrednio do największych producentów samochodów na świecie. W związku z planowanym rozwojem zakładów produkcyjnych koncernu w Polsce, poszukujemy zorientowanych na rozwój kandydatów na wyżej wymienione stanowisko.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

- prowadzenie kontroli jakości dostaw oraz części przychodzących;
- wprowadzanie działań skierowanych na poprawę jakości dostawców;
- prowadzenie kontroli bezpośrednio u dostawców;
- zarządzanie etykietami niezgodności;
- monitoring procesu przy pomocy CP/CPK oraz poziomu PPM dostawców;
- przygotowanie oraz uaktualnianie planów kontroli części przychodzących;
- bezpośrednia komunikacja z dostawcami odnośnie odrzuceń oraz innych aspektów współpracy;

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
- wykształcenie wyższe (studia inżynierskie);
- co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmach produkujących komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego;
- znajomość SPC, PPAP, ISO 9001, MSA, TS 16949;
- znajomość narzędzi rozwiązywania problemów jakościowych, techniki kontroli jakościowej;
- wiedza dotycząca pomiarów związanych z CMM;
- co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego; mile widziana znajomość innych języków (niemiecki, francuski);
- chęć ciągłego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji;

- ciekawa praca w międzynarodowej firmie stwarzającej bardzo duże możliwości rozwoju
- szkolenia specjalistyczne w pierwszym okresie i na dalszych etapach pracy
- dostęp do międzynarodowej wiedzy i technologii
- atrakcyjne warunki pracy