L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Sales Manager Opakowania PET

Miejsce pracy: Poland & Baltic States

Nr ref.: SM/04/2016

Profil pracodawcy:
Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości butelek i preform PET przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego oraz chemii gospodarczej. Firma posiada kilka zakładów produkcyjnych w Europie oraz USA a do jej klientów należą najbardziej wymagający producenci napojów, żywności, kosmetyków, detergentów oraz farmaceutyków. W związku z rozwojem działalności firmy w regionie Europy Środkowej poszukujemy obecnie kandydatów na wyżej wymienione stanowisko.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- Utrzymywanie stałych relacji z obecnymi klientami firmy, badanie ich potrzeb i proponowanie rozwiązań;
- Pozyskiwanie nowych klientów, prezentacje najnowszych rozwiązań, badanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert, prezentowanie dokonań firmy na innych rynkach;
- Doradztwo techniczne i uzgadnianie warunków sprzedaży;
- Prowadzenie analiz rynkowych, ocena perspektyw rozwojowych rynku oraz monitoring działań konkurencji na rynku Polski oraz krajów nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia);

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
- co najmniej 5-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B - preferowane doświadczenie w sektorze opakowań lub innych produktów / rozwiązań skierowanych do producentów żywności, napojów lub chemii gospodarczej;
- potwierdzenie sukcesów w sprzedaży oraz negocjacjach handlowych;
- wykształcenie wyższe(preferowane ekonomiczne lub techniczne);

Wymagana wiedza i umiejętności:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (używany w codziennej pracy);
- doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;
- mobilność i dyspozycyjność - częste podróże służbowe po Polsce, krajach nadbałtyckich oraz innych krajach (szkolenia, spotkania firmowe, etc.);
- dyscyplina i samodzielność w działaniu (praca na bazie home-office);
- entuzjazm, pro aktywność oraz orientacja na osiąganie ambitnych celów;
- biegła obsługi MS Office, Internetu, prawo jazdy kat. B;

Oferta firmy:
- bardzo ciekawa praca w nowoczesnej, międzynarodowej firmie;
- szkolenia i duże możliwości rozwoju;
- atrakcyjne warunki pracy;

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118