Oferty pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Polska centralna i północna

Nr ref.: RKS/03/2015

Naszym Klientem jest znany producent chemii budowlanej, systemów ociepleń, produktów do wykończenia wnętrz.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Opracowanie oraz realizacja polityki sprzedażowej spółki w podległym regionie.
• Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych oraz utrzymanie dobrych relacji z obecnymi.
• Koordynacja działań zespołu sprzedażowego (zarządzanie, rozwijanie i motywowanie).
• Prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych.
• Tworzenie raportów i sprawozdań oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Potwierdzone sukcesami doświadczenie w sprzedaży, w branży chemii budowlanej.
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi.
• Praktyczna znajomość technik negocjacyjnych.
• Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych.
• Innowacyjność w poszukiwaniu sposobów dotarcia do nowych Klientów.
• Gotowość do pracy w terenie i wyjazdów służbowych.
• Duża samodyscyplina, świetna koordynacja zadań i umiejętność organizacji pracy.
• Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje długoterminową, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie, rozwój osobisty oraz przyjazną atmosferę pracy.