L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

INTERIM HR MANAGER

Miejsce pracy: ślaskie/małopolskie/opolskie

Nr ref.: IHR /12/2014

Profil pracodawcy:
Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Aktualnie poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie w kierowaniu działami HR, jak również samodzielnych konsultantów, freelancerów, posiadających odpowiednie doświadczenie, gotowych do podjęcia czasowej współpracy z naszymi klientami (mających swoje siedziby w różnych regionach Polski) na stanowisku INTERIM HR MANAGER.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
Osoba na stanowisku Interim HR Managera będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawnego i skutecznego, strategicznego i operacyjnego wsparcia dla organizacji w obszarze HR. Do jej zadań może należeć budowanie strategii HR, tworzenie i rozwijanie odpowiednich procedur i standardów, realizowanie działań w obszarach: planowanie zatrudnienia, rekrutacja i selekcja, rozwój pracowników, system ocen pracowników, system motywacyjny, badanie opinii i satysfakcji pracowników, system komunikacji wewnętrznej, jak również współpraca i doradztwo dla kadry menedżerskiej przy udoskonalaniu procesów biznesowych i rozwiązywaniu problemów pracowniczych.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• minimum 5-letnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu projektami HR, preferowane doświadczenie zdobyte we współpracy z różnymi firmami lub w tych firmach, poparte osiągnięciami,
• wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie HR, zarządzania,

Wymagana wiedza i umiejętności:
• umiejętność identyfikowania i rozumienie kluczowych procesów oraz potrzeb biznesowych,
• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne,
• orientacja na rezultaty, determinacja w działaniu, umiejętność przekonywania do swojej wizji,
• rozwinięte umiejętności organizacyjne, umiejętność ustalania priorytetów i realizacji zadań w założonych terminach,
• samodzielność i obiektywizm w działaniu,
• elastyczność, umiejętność szybkiej adaptacji do specyfiki organizacji,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
• mile widziana praktyczna znajomość Prawa pracy, zagadnień kadrowo-płacowych.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118