Oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: sds/12/2014

Firma z branży doradztwa personalnego z Katowic poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży i organizacji szkoleń.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Sprzedaż produktów szkoleniowych i okołoszkoleniowych, np. z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, rozwoju osobistego etc.,
• Monitoring rynku, aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji z obecnymi klientami firmy,
• Przygotowywanie ofert oraz prezentacji dla Klientów połączonych z doradztwem produktowym/usługowym,
• Uczestnictwo w działaniach marketingowych i promowanie firmy na zewnątrz.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Minimum 3-4 letnie doświadczenie w branży szkoleniowej,
• Wykształcenie wyższe,

• Wiedza z zakresu ZZL oraz psychologii,
• Bardzo dobra znajomość technik i narzędzi sprzedażowych oraz wysokie kompetencje sprzedażowe w zakresie nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientem,
• Świadomość biznesowa,

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• Systematyczność i dobra organizacja pracy,
• Pewność siebie, ambicja, otwartość i konsekwencja w dążeniu do celu,

Inne wymagania:
• Prawo jazdy i bardzo dobra znajomość obsługi komputera.