L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Commodity Buyer

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref.: buyer/11/2014

Profil pracodawcy:
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przemysłowej. W związku z dalszym rozwojem zakładu zlokalizowanego w okolicach Gliwic, poszukujemy osoby na stanowisko Commodity Buyer.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Udział w tworzeniu i rozwoju strategii zakupowej dla głównych komponentów (plastik, wiązki, elektronika).
• Przygotowanie zapytań ofertowych, nadzór nad cenami komponentów, negocjacje.
• Rozwój bazy dostawców.
• Monitorowanie odchyleń cenowych, podejmowanie działań mających na celu optymalizację kosztów.
• Wdrażanie Key Performance Indicators wśród najważniejszych dostawców w regionie.
• Monitorowanie pracy dostawców (w aspektach finansowych, jakościowych).
• Raportowanie do Purchasing Managera.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.
• Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakupach strategicznych.
• Znajomość najważniejszych grup komponentów: Plastik, Elektronika, Wiązki.
• Bardzo dobry angielski, znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
• Udokumentowane doświadczenie w negocjacjach w międzynarodowym środowisku.
• Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.
• Komunikatywność, orientacja na cele.
• Umiejętność zarządzania projektami.
• Znajomość narzędzi MS Office, Excel oraz Power Point.

Oferta firmy:
Nasz Klient oferuje zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, bogaty pakiet szkoleń oraz atrakcyjny system wynagradzania.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118