Oferty pracy

Technical Project Leader

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref.: TPL/10/2014

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, jeden z czołowych dostawców sektora Automotive. W związku z dalszym rozwojem firmy Naszego Klienta, poszukujemy kompetentnych i zmotywowanych osób na stanowisko Technical Project Leader.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Koordynacja wszelkich zagadnień technicznych w projekcie;
• Współpraca z menadżerem projektu oraz z Klientem;
• Definiowanie zadań, obliczeń i symulacji inżynierskich, testów walidacyjnych
• Przygotowanie i nadzór dokumentacji technicznej związanej z wprowadzaniem nowej referencji do produkcji (np. listy materiałowe, specyfikacje, dokumentacja rysunkowa, raporty z obliczeń, z testów i inne)
• Współpraca z innymi działami technicznymi oraz produkcyjnymi.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika)
• Zdolności analityczne
• Wysoki poziom umiejętności technicznych
• Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
• Komunikatywność
• Doświadczenie w zakresie realizacji samodzielnych projektów
• Dyspozycyjność (wyjazdy szkoleniowe do Belgii, wizyty u klienta)
• Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Oferta firmy:
Nasz klient oferuje:
• twórczą pracę w międzynarodowym środowisku
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w Polsce i za granicą
• bezpłatne kursy językowe
• pomoc finansową w podnoszeniu kwalifikacji
• miłą atmosferę pracy wśród profesjonalistów.