Oferty pracy

Dyrektor Sprzedaży

Miejsce pracy: okolice Gliwic

Nr ref.: DS/09/2014

Naszym Klientem jest firma pośrednictwa finansowego o ustabilizowanej pozycji rynkowej, posiadająca ponad 60 oddziałów detalicznych na terenie całej Polski. W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz wprowadzaniem do swojej oferty nowych produktów i usług (ubezpieczenia, płatności masowe, IKZE, produkty bankowe dla MŚP), Zarząd firmy poszukuje doświadczonych kandydatów/kandydatek na stanowisko: Dyrektor Sprzedaży.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• podnoszenie efektywności obecnej sieci sprzedaży;
• rozwój kompetencji pracowników sprzedaży i obsługi klienta;
• nadzorowanie realizacji celów sprzedażowych;
• udział w rozwoju oferty produktowej;
• inicjowanie działań promocyjnych i wizerunkowych ukierunkowanych na wsparcie sprzedaży;
• zapewnienie realizacji celów sprzedażowych we wszystkich oddziałach firmy;

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
• min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży (preferowane w zakresie produktów finansowych lub ubezpieczeniowych);
• doświadczenie w pracy w firmie z sektora usług finansowych lub ubezpieczeniowych;
• znajomość rynku usług finansowych (kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, etc.);
• doświadczenie w motywowaniu i rozwijaniu kompetencji pracowników;
• doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży, stawianiu i egzekwowaniu celów, weryfikowaniu skuteczności prowadzonych inicjatyw sprzedażowych, podnoszeniu efektywności działań sprzedażowych i promocyjno-marketingowych;

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• dobra samoorganizacja i efektywność osobista, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

Inne wymagania:
• prawo jazdy kat. B;
• gotowość do częstych wyjazdów na terenie całego kraju;