L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Kierownik Działu Windykacji

Miejsce pracy: okolice Gliwic

Nr ref.: KDW/08/2014

Profil pracodawcy:
Naszym Klientem jest firma pośrednictwa finansowego o ustabilizowanej pozycji rynkowej, posiadająca ponad 60 oddziałów detalicznych na terenie całej Polski. W związku z ciągłym rozwojem firmy Rada Nadzorcza poszukuje doświadczonych kandydatów/kandydatek na stanowisko Kierownika Działu Windykacji.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Nadzór nad działem windykacji;
• Zarządzanie zespołem pracowników;
• Współpraca z firmami zewnętrznymi (kancelaria prawna, firmy windykacyjne);
• Analizowanie skuteczności poszczególnych działań windykacyjnych;
• Szukanie pomysłów na skuteczne działania windykacyjne.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe;
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu działaniami windykacyjnymi;

Wymagana wiedza i umiejętności:
• Procesowe podejście do działań windykacyjnych;
• Wysokie zdolności analityczne;
• Kreatywność, pomysłowość (poszukanie różnorodnych, skutecznych, jakościowo poprawnych pomysłów na działania windykacyjne);
• Wdrażanie nowych (najlepszych rozwiązań) z zakresu procesu windykacji;
• Wdrażanie skutecznych narzędzi w poszczególnych regionach;
• Umiejętność analizowania skuteczności poszczególnych działań windykacyjnych.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118