Oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Międzynarodowej

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: int/04/2014

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży wykończenia wnętrz, w związku z rozwojem sprzedaży na rynkach europejskich, poszukujemy osób na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientami;
• Pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych kontaktów handlowych;
• Analiza potrzeb Klientów oraz dobór właściwego rozwiązania;
• Opracowanie ofert handlowych, prowadzenie prezentacji;
• Obsługa zleceń, zamówień, dokumentów dostaw;
• Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe;
• Minimum 2-letnie, poparte sukcesami doświadczenie w pracy z Klientem B2B na rynkach międzynarodowych - mile widziane w branży budowlanej, wykończenia wnętrz;
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz/lub angielskiego;
• Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów;
• Duża samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
• Inicjatywa i kreatywność w działaniu, wysokie umiejętności negocjacyjne;
• Komunikatywność, stanowczość, odpowiedzialność;
• Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (znajomość programu AutoCad będzie dodatkowym atutem);
• Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, duże możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjny system wynagradzania, przyjazną atmosferę.