L.GRANT HR Consulting
ul. Moniuszki 3/7, 40-005 Katowice
tel.: 32 782 64 80
e-mail: lgrant@lgrant.com
Agencja zatrudnienia nr 1118

Oferty pracy

Spec. ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Bytom

Nr ref.: spok/03/2014

Profil pracodawcy:
Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z sektora FMCG, w związku z uruchomieniem produkcji w Polsce oraz rozwojem sprzedaży na rynkach europejskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• Kompleksowa obsługa Klientów oraz pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych;
• Budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami;
• Aktywna współpraca z działem marketingu w zakresie prowadzenia działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży;
• Organizacja spotkań, opracowanie i prezentacja ofert handlowych;
• Bieżąca analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji;
• Dbanie o dobry wizerunek firmy;
• Obsługa zleceń, zamówień, dokumentów dostaw;
• Reprezentowanie firmy na pokazach i targach.

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (warunek konieczny);
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników sprzedaży;
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem, prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
• Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
• Umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych
• Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office;
• Prawo jazdy kat. B.
• Obsługa programów MS Office Word, Excel, Powerpoint, Outlook.

Miejsce i charakter pracy:
Nasz Klient oferuje zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, duże możliwości rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń, atrakcyjny system wynagradzania.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Agencja Zatrudnienia nr 1118