Oferty pracy

Grafik

Miejsce pracy: woj. śląskie

Nr ref.: GR/07/2017

Naszym klientem jest producent artykułów konsumpcyjnych z segmentu FMCG o zasięgu międzynarodowym, którego wyroby są powszechnie dostępne w sieciach sprzedaży detalicznej w Polsce i w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
• tworzenie nowych projektów graficznych do druku oraz wspieranie już istniejących,
• projektowanie materiałów reklamowych (logo, ulotki, foldery, plakaty, materiały promocyjne oraz pozostałe informacje),
• projektowanie layoutów reklam prasowych, opakowań zbiorczych i promocyjnych, materiałów promocyjnych in-store (standy, displaye) i innych form reklamowych,
• współpraca z drukarniami oraz agencjami reklamowymi w zakresie przygotowywania materiałów do druku oraz akceptacji wydruków,
• wsparcie Działu Marketingu w bieżących projektach

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
• wykształcenie plastyczne / graficzne,
• min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziana branża
FMCG (branża spożywcza), agencja reklamowa, studio graficzne,
• doświadczenie w pracy nad projektami opakowań, katalogów, reklam prasowych

• doskonała znajomość programów graficznych: Adobe In Design, Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop,
• bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z procesem DTP oraz przygotowaniem do druku,
• umiejętności graficzne w tworzeniu layoutów,
• znajomość trendów reklamowych i marketingowych

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
• komunikatywność i umiejętność współpracy
• dokładność i terminowość w realizacji projektów
• umiejętność pracy pod presją czasu oraz nad wieloma projektami jednocześnie.

Oferta firmy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• różnorodność wykonywanych projektów
• pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
• dużą samodzielność w działaniu;
• duże możliwości rozwoju zawodowego.